Yüz Bakımları

 • Yüz Masajı

  Baş ağrılarına iyi gelir, cildin daha canlı görünmesini sağlar.

  Üst beden, sırt, omuz, boyun, saç derisi ve saçlara uygulanan, aromatik öz yağlarla zenginleştirilmiş, özel tekniğiyle kasları rahatlatarak kan dolaşımını hızlandıran eşsiz bir masajdır. Zihni dinlendirerek rahatlatır ve anti – stres etkisi sayesinde baş ağrılarının tedavisinde etkin rol oynar.

 • Mini Cilt Bakımı

  Cilt analizi yapıldıktan sonra, temizleme ürünleriyle temizliği yapılıp, uygun maske ve nemlendiricilerle yapılan bakım.

 • Klasik Cilt Bakımı

  Tüm cilt tipleri için uygulanan ve cildinizi derinlemesine temizleyerek siyah noktalardan arındıran klasik cilt bakımıdır.

 • Nemlendirici Bakım

  Nemsiz cildin nem seviyesini uzun süreli olarak düzenler, derinlemesine nem takviyesi yapar ve yeniler.

 • Yağlı ve Akneli Cilt Bakımı

  Aşırı yağlı ve akneli ciltler için mükemmel bir bakımdır. Ciltte yağ fazlasını dengeleyerek cildi arındırır, yağdan kaynaklanan parlamayı ve sivilce oluşumlarını engellemeye yardımcı olur.

 • Erkekler için Özel Cilt Bakımı

  Erkeklere özel bu cilt bakımı, yatıştırıcı ve nemlendirici özelliklerinin yanında içeriğindeki havyar ve diğer anti-aging bileşenler sayesinde cildi sıkılaştırır ve cilde elastikiyet kazandırır. Her tip erkek cildi için anti-aging bakım sunar.

 • Yaşlılık Karşıtı Anti-aging Yüz Bakımı

  Olgun ciltlere yönelik olan bu yaşlanma karşıtı lüks bakım, doğal su yosunu hormonları içermekte ve uygulanan özel masaj teknik ile kırışıklıklar üzerinde derinlemesine etki sağlanmaktadır.

 • Lifting Etkili Yüz Bakımı

  Kırışıklıkların derinliklerini minimalize eden, cilt kaslarını çalıştıran, nem depolayan ve canlandırıp aynı zamanda genç, dolgun ve düzgün bir cilt için bağ dokusunu kuvvetlendiren bakımdır.

 • Olgun Ciltler için Yenileyici Anti-Aging Yüz Bakımı

  Bakımınızın bitiminde çizgilerinizin hafiflediğini, canlılığının arttığını, uzun ve yoğun yüz masajı ile derinlemesine rahatladığınızı hissedeceksiniz.

 • Salyangoz Kolajen Maske Bakımı

  Salyangoz Kolajen maskesi, yüksek kaliteli sonuçlar verir ve cilt üzerinde birinci sınıf etki sağlar. Anti-Aging ve cilt bakımını optimum düzeyde tutarak zenginleştirilmiş ve çok yönlü Kollajen maske formülasyonu uzun süreli etkisi yanında etkisini hemen gösterir.

 • Arı Zehri Kolajen Bakımı

  Arı Zehrinin hücre yenilenmesini tetikleyici ve hücre ömrünü uzatıcı etkisi ile hücre fonksiyonlarını dengeleyici etkisi cilt bakım sentezini başarıyla sonuçlandırır.
  Arı Zehri Kolajen Maske tüm cilt tiplerine ideal olup, Anti-Aging bakımlara inovatif çözümler ve etkileyici sonuçlar sunar.

 • 24 Ayar Altın Kolajen Maske Bakımı

  Saf Altın, asırlar boyu ayrıcalıklı ve varlıklı kişilerce genç ve güzel bir cildin sırrı olarak kullanılmıştır. Teknolojide ve kimya endüstrisinde yaşanan gelişmeler, bu antik sırdan günümüzde de sonuna dek faydalanılmasını sağlamıştır. Üstelik artık Altın Bakımı için kraliçe olmanız gerekmiyor.

  Altının anti-enflamasyon özelliği ayrıca ciltteki enflamasyon’un da azalmasını sağlayarak melanin salgılanmasını yavaşlatır ve yaşlılık lekelerini azaltarak cildi aydınlatır, canlandırır. Serbest radikalleri yok eder. Altın, cilde zarar veren serbest radikallerle savaşarak cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.

Hissedin