• OTTOMAN KESE & KÖPÜK MASAJI

  Kese yaptırmanın vücuda pek çok faydası bulunmaktadır. Ciltteki ölü tabakayı soyan kese, cildin oksijen almasını ve canlılık kazanmasını sağlar. Yağ yakılmasına da katkı sağlayan kese, kan dolaşımını hızlandırarak cilde tazelik katar. Düzenli kese yaptırmak, selülit oluşumunu da engellemektedir.

  Yurt dışından ya da şehir dışından gelen dostlarınıza, misafirlerinize de yapabileceğiniz Türk Hamamı Kese & Köpük Masajı jesti, unutulmaz bir deneyim yaşatarak onları rahatlık ve huzurla buluşturacak.

 • KÖPÜK MASAJI

  Kişi göbek taşına yatırılır. Baştan ayağa sıcak köpük uygulanır. O köpüğün üzerine tellak masaj yapmaya başlar

 • ÖZEL KAHVE PEELİNGİ

   

  Dış faktörlerin etkisi ile cildimiz rengini canlılığını ve esnekliğini kaybeder.Aromalı yağlar ile birleştirilen kahve, granülleri sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırarak cildi yeniler ve vücudun nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan kafein yağların yakılmasına yardımcı olur. Metobolizmayı hızlandırır ve mikro kan dolaşımını düzenler.Cildi pürüzsüzleştirir ve kadifemsi bir etki sağlar.

 • AYURVEDİK KRİSTAL PEELİNGİ

  Cildinizi ölü deriden ve bedeninizi negatif enerjilerden arındırmayı amaçlayan bir vücut bakımıdır.

 • ORGANİK VÜCUT PEELİNGİ

  Cildinizi ölü hücrelerden arındırarak yeniler ve vücudun nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

 • SEHRAZAT KESE & KÖPÜK MASAJI

  Türk hamamında sunulan hizmet, Anadolu kültürü ile vücudun dinlenmesini sağlayan bir törene benzemektedir. Temizlik kokusu ve sıcağın etkisiyle kendinizi geçmişte yaşayan sultanlar gibi hissedeceksiniz. Hamamdaki sıcak buharın rahatlatıcı etkisi vücudunuzu rahatlatır ve cildiniz yumuşaklık kazanır.


Sultanlar gibi..