Dünya Masajları

 • THAİ AYAK REFLEX MASAJI

  Tayland’ta uygulanan, ayağın refleks noktalarına yapılan baskılarla enerji akışını dengeleyen ve iyileştirme özelliği sağlayan masaj.

 • THAİ AROMA MASAJI

  Pasif yoga olarak adlandırılan Klasik Thai masajının, Aroma Terapi teknikleri ile birleştirilmesinden oluşan özel bir masaj türüdür. Doğal bitki özlerinin terapötik etkileri ve Thai masajının iyileştirici hareketleriyle birlikte bedene ve zihne aynı anda canlılık, rahatlama, esneklik ve enerji sağlar.

 • VİETNAM MASAJI

  Vietnam masajının öncelikle vücudun biyo-enerji noktalarını etkileyen kendine has özellikleri vardır. Biyolojik olarak aktif noktalar üzerindeki etki, kan dolaşımını iyileştiren ve kas gerginliğini azaltan özel bir teknikle, eklem ve kas kütlesiyle birleştirilir. Masaj, biyolojik olarak aktif noktalar alanındaki yumuşak dokular ve kemikler üzerinde, avuçların enerjik darbeleriyle serpiştirilmiş hafif bir baskıdır.

 • BAMBU MASAJI

  Creole masajının asıl amacı, insan vücudundaki tüm işlemlerin uyumlaştırılmasıdır. Masaj, sinir sistemi, cilt üzerinde olumlu etkiye sahiptir ve iç organların işleyişini olumlu yönde etkiler. Ayrıca, masajın büyük boyutta bir bambu çubukla yapılması nedeniyle, inceltici etkisine sahiptir.

 • BİTKİSEL MASAJI

  Bitkisel poşetlerle masaj yapmak, sağlığınızı iyileştirmenize ve ayrıca biriken tüm yorgunluğu gidermenize yardımcı olacaktır. Genel olarak, günlük işleri daha da çözmek için bir güç ve enerji dalgalanması hissedeceksiniz. Başlangıçta bitkisel poşet masajının yalnızca Tibet rahipleri tarafından kullanıldığını ve onu gizli tutan dikkat çekicidir. Keten bitkisel poşetler, tüm hayati organlardan sorumlu vücut noktalarına etki ettiğinden, yaşamınız boyunca sağlıklı bir vücut ve ruh sağlayacaktır

 • BALİ AROMA MASAJI

  Yumuşak ve efektif Bali masaj teknikleri uygulanırken, tropik masaj yağları ile vücudunuz ile birlikte ruhunuz da rahatlar. Günlük stresten uzaklaşmak ve yenilenmek için yumuşak bir masajdır.

 • HAWAİİ LOMİ LOMİ MASAJI

  Lomi Lomi masajı, Hawaii’de kalp, eller ve ruh arasında birbirine bağlı sevgi dolu dokunuş olarak kabul edilir. Sağladığı etkiler ise kasların gevşemesi, kan dolaşımının düzenlenmesi ve solunum sisteminin dengelenmesidir.

 • SHİATSU MASAJI

  Akupunktur noktalarına meridyen boyunca dairesel şekilde hafif bastırarak uygulanan teknikle birikmiş enerji çözülür ve vücudun kendi kendini iyileştirme gücü tetiklenir. ‘’Ki ‘’denilen hayat enerjisinin aktığı meridyenler (kanallar) üzerindeki belirli noktalara uygulanan basınç sayesinde vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan gerginlikler ve kasılmalar giderilir. Önemli bir rahatlama ve zindelik sağlar. Bu yöntem iğnesiz akupunktur ve “accupressure” olarak da bilinir.Teknik az yağlı veya yağsız olarak uygulanmaktadır.

 • MANDARA 4 EL MASAJI

  Rahatlatıcı ve şımartıcı

  2 Uzakdoğulu terapist tarafından uygulanan ve Shiatsu, Thai, Hawaii, Bali gibi 4 farklı masaj türünün temel prensiplerini bünyesinde barındıran farklı bir masajdır. Masaj süresince uygulanan her bir hareketle, kendinizi daha önce hiç tecrübe etmediğiniz tarzda bir keyfin ve rahatlığın kollarında bulacaksınız